Hakkımızda

Cemaloğlu Otomat (Vending), Cemaloğlu Coca-Cola İstanbul Avrupa Yakası Distribütörü, Meşrubat ve Gıda Limitetin grup şirketi olarak 2014 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Ticari hayatına 1972 yılında başlayan şirketimiz, Meşrubat ve Gıda dağıtım alanındaki başarılı çalışmaları ve tecrübeleri ile istikrarla büyümüş ve Modern dünyanın bir ihtiyacı olan Vending Otomat alanında da bu sektörde yer almıştır. Her geçen gün de hizmet ağını genişletmektedir.

42 yıllık bilgi birikimini gıda ve meşrubat alanında kullanarak iş kültürünü geliştirmek için Otomat (Vending) sektörü alanında hızla büyümekte ve referans miktarını da arttırmaktadır.

İlk olarak İstanbul içinde faaliyete başlayan Cemaloğlu Vending artan talepler sonrası Marmara Bölgesinde de Otomat makinalarıyla kaliteli gıda tedariki faaliyetlerine başlamıştır.

Faaliyet alanındaki İş alanlarına; Kurumsal şirketler, fabrikalar, eğitim kurumları, hastaneler ve devlet kurumları ve iş yoğunluğu olan özel işletmeler dâhil edilmektedir. Üniversite ve Okulların yanı sıra Hastaneler ve Otomat gereken her alanda hizmet vermekten büyük onur duymaktayız.

Şirketimiz; müşteri memnuniyeti, en iyi servis, uzun süreli hizmeti vermeyi, uzun vadeli iş ortaklığı sağlamayı ve karşılıklı güven ve kaliteli iş anlayışını kendine ilke edinmiştir.

İçecek ve yiyecek otomatları ile iş ortağımızın çalışanlarına sunmuş olduğumuz sağlıklı, kaliteli ürün, taze ve zamanında hizmet politikamız iş alanlarını ve müşteri yelpazesini geliştirmektedir.

Cemaloğlu Vending olarak otomatlarda kullanılan tüm ürünler Türkiye'nin en tanınmış, en üst kalitede ve en tanınmış markalarıdır. Lütfen ürün kataloğunu ve markalarını inceleyiniz.

Lezzetli1mola @2016  I  Tüm hakları saklıdır  I  Bu sistem bir Webimbenim E-ticaret Çözümleri çalışmasıdır.